VFŞL Playoffs Heyecanı ile devam ediyor

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi‘nde normal sezon sona erdi. Son karşılaşmalarının oynanmasının ardından gözler şimdi Vfşl Playoffs ‘larda. 6 Haziranda başlayan VFŞL 2020 Normal Sezon’u son haftanın oynanmasıyla birlikte sona erdi. Müthiş heyecanlı geçen normal sezonun ardından gözler şimdi Playoffs karşılaşmarında. Aldıkları sonuçlarla ligde ilk 6 sırayı oluşturan takımlar playoffs’lara gitmeyi hak kazandılar.

VFŞL Playoffs Heyecanı ile devam ediyor

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi‘nde normal sezon sona erdi. Son karşılaşmalarının  oynanmasının ardından gözler şimdi Vfşl Playoffs ‘larda.

6 Haziranda başlayan VFŞL 2020 Normal Sezon’u son haftanın oynanmasıyla birlikte sona erdi. Müthiş heyecanlı geçen normal sezonun ardından gözler şimdi Playoffs karşılaşmarında. Aldıkları sonuçlarla ligde ilk 6 sırayı oluşturan takımlar playoffs’lara gitmeyi hak kazandılar.

VFŞL Playoffs Takımları hangileri?

Normal sezon Şampiyonu: fastPay Wildcats

Geçen sezonun finalisti faspay Wildcats VFŞL 2020 Yaz Mevsimi normal sezonun lider tamamlayarak playoff’lara yüksek seri başı olarak gitmeye hak kazandı.

Geçen sezon sonundan beri gösterdiği performansla adından söz ettirmeyi başaran ekip Kış Mevsimi finaline adını yazdırmayı başarmıştı. Yaz Mevsiminde her ne kadar lige çok iyi başlamasada sonradan toparlayan fastPay Wildcats 16 Galibiyet 2 Yenilgi ile normal sezonu lider olarak tamamladı. Normal sezonda performansı ve özellikle oynadıkları son karşılaşmalarda gösterdiği performansla rakiplerine göz dağı veren ekip, playoffs’larında tek favorisi olduğunu kanıtladı. fastPay Wildcats yarı finalde 5Ronin VS Dark Passage kazananı ile oynayacak.

Galakticos Sonuna Kadar!

Geçtiğimiz yıllarda lige iyi başlayan fakat gerisini bir türlü getiremeyen Galakticos bu yıl şeytanın bacağını kırmış gibi görünüyor. Lige sürekli iyi başayıp sezon ortasında ve sonlarında aldığı yenilgilerle sürekli alt sıralarda bitiren ekip bu yıl performansını devam ettirerek ligi 2. sırada bitirmeyi başardı. Yaz Mevsiminde gösterdiği performansla normal sezonu 2. sırada bitirmeye başaran ekip Playoffs’larda yarı finalden başlayacak. Galakticos yarı finalde Papara Supermassive VS Beşiktaş karşılaşmasının galibi ile oynayacak.

Normal sezonun tamamlanmasının ardından VFŞL Playoffs karşılaşmaları:

vfşl playoffs