Migros Espor Turnuvası başladı

Son dakika Espor haberleri... Migros Espor Turnuvası Resmi Olarak Başladı. VALORANT, Zula, FIFA ve League of Legends Kategorilerinin Yer Aldığı Turnuva 6 Hafta Sürecek. İşte detaylar..

Migros Espor Turnuvası başladı

Farklı Farklı Espor Takımlarına Ve Turnuvalarına sponsor Olan Migros, kendi turnuva platformunu hayata geçirdi. 13 Ağustos'ta başlayan bu platform, oyunseverlerin beğenisini topladı. Zula, VALORANT, FIFA ve LOL Turnuvalarında Kazananlarına Toplam 25.000 Money(TL) ödülü dağıtılacak.

Migros, Espor Kulüpler Birliğinin İlk Resmi Sponsoru Daha Sonra Bir İlke Daha İmza Atarak Kendi Turnuva Platformunu Hayata Geçirdi. Oyun Severlerin Ve Hedefleri Olan Oyuncuların Heyecanla Karşıladığı Ve Yoğun İlgi Gösterdiği Platform, 13 Ağustos tarihinde ilk turnuva serilerine başladı. VALORANT, Zula, FIFA ve League of Legends Oyunlarını Yer Aldığı Turnuva Tahmini 6 Hafta Sürecek. Her Haftanın Birincisine 5000 Money(TL) Kazandıracak Olan Turnuvada, Dört Dalda Toplam 25.000 TL Değerinde Money Ödülü Verilecek.

Final oyunları ise 17-20 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Espor Kulüpler Birliği desteğiyle gerçekleşen Migros oyun turnuvalarıyla ilgili tüm detaylara ve katılım sağlamak için Buraya Tıklayın