FIFA 21

FIFA 21 FUT modu için video yayınlandı

FIFA 21

Serinin en çok oynanan modlarından biri haline gelen FIFA Ultimate Team modunun FIFA 21 sürümü için tanıtım videosu yayınlandı.

EA Sports, FIFA 21 FUT modu (FIFA Ultimate Team) için yeni bilgilerin yanı sıra bir tanıtım videosu da yayınladı. FIFA 21 FUT modu ile birlikte artık online seçenekler de oyun severlere sunulacak. Yayınlanan videoda da bu çoklu oyuncu seçeneklerine odaklanıldığını görmekteyiz.

FIFA 21 FUT modu için video yayınlandı

IFrame

FIFA 21 Ultimate Team modunda artık oyuncular kendi arkadaşları ile takım kurabilecek ve Division Rivals'ta diğer oyunculara karşı mücadele edebilecek. Bu mücadele yapay zekaya karşı olması dışında tekli, ikili ya da takım halinde mücadeleleri de kapsayacak. Ayrıca co-op olarak oynayacağınız bu yeni mod ile birlikte farklı ödüller toplayabileceksiniz. Yine çoklu oyuncu modu için Division Rivals kısmında farklı bir sıralamaya da yer verilecek.

FIFA 21 FUT modunda takım etkinlikleri bulunacak. Seçmiş olduğunuz takımınıza puan kazandırdıkça yine farklı ödüller ile karşılaşacaksınız. Bu ödüller arasında oyun içi para ya da farklı kart paketleri olabilecek. FIFA 21 için yayınlanan FUT modu videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz. Son olarak oyunun bu sürümü 9 Ekim'de PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak. Yeni nesil PS5 ve Xbox Series X sürümlerinin daha farklı olabileceğini de hatırlatalım.