Evil Geniuses, Goldenglue’nun sözleşmesini 2020’nin sonuna kadar uzattı!

Goldenglue bir süre daha Evil Geniuses’ta mücadele edecek!

Evil Geniuses, Goldenglue’nun sözleşmesini 2020’nin sonuna kadar uzattı!

Greyson “Goldenglue” Gilmer takıma geldiğinden beri önemli galibiyetler alan Evil Geniuses, oyuncu ile 2020 sonuna kadar anlaştı!

Riot kontrat veritabanına göre Evil Geniuses, 23 yaşındaki orta koridor Goldenglue’nun sözleşmesini 17 Kasım 2020 tarihine kadar uzattı. Stratejik açıdan yerli bir orta koridora sahip olmaları gördüğümüz üzere onlara çok şey kattı. Hali hazırda Jiizuke‘yi de takımda bulunduran ekip, önümüzdeki günlerde Goldeglue-Huni ikilisiyle devam edecekmiş gibi görünüyor.

Goldenglue ile birlikte takımda bir yabancı daha oynatabilen Evil Geniuses, sezon başında transfer ettikleri Huni‘yi kadroya dahil etmişti. Bu ikilinin kadroya girmesi ile birlikte takımın genel görünüşü birden değişmiş ve playoff adayı bir takım gibi oynamaya başlamışlardı.

EG, 2020 LCS Yaz Mevsimi‘nde Cloud9‘ı yenen ikinci takım olmayı bile başarmıştı. Goldenglue’nun çok iyi erken oyun Zoe performansı ve Huni’nin Gangplank oyunları ile rakibini kolayca yenmeyi başarmışlardı.

Kontratın uzatılması, Goldenglue’nun sürekli ilk beşte çıkacağı anlamına gelmese de takımın performansı böyle devam ederse Jiizuke için işler iyi görünmüyor. Her ne kadar geçtiğimiz sezon çok iyi performans göstermiş olsa da şu an için Goldenglue-Huni ikilisi çok daha iyi gözüküyor.

Evil Geniuses’ın gelecek haftaki iki rakibi Immortals ve Dignitas. Bu iki takım da aynı galibiyet-mağlubiyet sayısı ile son sırada yer alıyor.

LCS puan durumunu buradan kontrol edebilir, karşılaşmaları da buradan izleyebilirsiniz!