BBL E-Sports , cNed’in ayrılışından sonra bir açıklama yaptı

BBL Esports, @cNedf0r’un ayrılığından sonra bir açıklama yayınladı.

BBL E-Sports , cNed’in ayrılışından sonra bir açıklama yaptı

BBL Esports Takımı Sosyal Medya Hesapları Üzerinden Dün Ayrıldığını Ve Şuan Takım Aradığını Açıklayan cNed Hakkında Bir Açıklama Yaptı.

BBL Esports Takımı cNed Ve Diğer Takım Arkadaşlarına 18 Aylık Sözleşme Teklif Ettiğini Belirtti.. Ayrıca her oyuncu ile 36 aylık yayıncılık sözleşmesi imzalanmak istedi. cNed, sözleşmede bulunan birkaç şarttan dolayı organizasyon tarafından kendisine yöneltilen sözleşmeyi imzalamadı ve takımdan ayrılmayı tercih etti.

Açıklamada belirtilen bir diğer önemli husus ise VALORANT liginin açılacağına dair verilen bilgi. Bu Ligin Hangi Organizasyon Tarafından Düzenleneceğ iTam Olmasa'da  Tahmin Edilebiliyor Lig Riot Games Tarafından Düzenleniceği Tahmin Ediliyor.

Bu Açıklama,Bir Sebepten Dolayı Kısa Süre İçerisinde BBL Esports‘un Bütün Sosyal Medya Hesaplarından Kaldırılmış Bulunmakta.Açıklama,Gözden Geçirildikten Sonra Sosyal Medya Hesaplarında Yayınlandı.

cNed takımdan ayrıldıktan sonra birçok Avrupa ve dünya devi ile görüşmelere başladı. Oyuncuyu yakın bir zamanda bir Avrupa takımında görebiliriz.