Epic Games Yine Büyük Bir Jest Yaptı!!

Son zamanlarda ki yüksek oyun fiyatlarına Epic Games'den tokat niteliğinde bir hediye geldi.. Eski Yunan'da geçen 'A Total War Saga' oyununu kullanıcılarına özel bedava bir şekilde sundu!

Epic Games Yine Büyük Bir Jest Yaptı!!

Total War Saga: Troy oyunu bugün Türkiye saati ile 16:00'dan itibaren 24 saat için bedava olacak. Bu 24 saat içerisinde oyunu Epic Games Store üzerinden bedava olarak alırsanız kütüphanenize kalıcı olarak eklenecek. 24 saat sonrasında ise oyun çıkış fiyatına geri dönecek. Bu arada oyunun hem Steam hem de Epic Store fiyatı henüz açıklanmadı. Muhtemelen oyunun çıkışı ile birlikte normal satış fiyatını da öğrenmiş olacağız.

A Total War Saga: Troy hakkında;

Bu efsanevi çağda kahramanlar dünyaya ayak basar. Fakat, dünyayı sarsacak bir ihtilaf çıkarmak için tek bir fevri eylem yeterlidir. Gözü pek Troya prensi Paris, güzeller güzeli Helen’i Sparta’daki sarayından kaçırır. Uzaklara yelken açtıklarında, Helen’in kocası Kral Menelaos, hanımına lanet okur. Vefasız hanımını, ne pahasına olursa olsun evine getirecektir!

Büyük surlu Miken’in hükmü geniş lordu Kral Agamemnon, kardeşinin çağrılarını duyar. Dört bir yandan, aralarında çevik ayaklı Aşil ve tatlı dilli Odysseus’un da olduğu Akhealı kahramanlar çağırır. Yunan ordusu, Troya’ya doğru kaçınılmaz savaş ve katliam yapmak üzere yol alır. Zira o muhteşem şehrin önündeki muharebe alanında efsaneler doğacaktır...

Total War Saga serisinin en yenisi olan TROY, Homeros’un İlyada destanından esinlenerek Troya Savaşı zamanına odaklanır ve devirlerden esinlenen özellikleriyle seriye yenilik katar. Troy, bu destansı ihtilafı Total War’a özgü büyük ve tur tabanlı imparatorluk yönetimi ve harikulade gerçek zamanlı muharebeleriyle hem Yunan hem Troyalı tarafından keşfeder ve mitlerin ve efsanelerin derinlerine inerek bunların ilham alabileceği olayları açığa çıkarır.

Ücretsiz Sahip Ol