Complexity profesyonel VALORANT kadrosunu duyurdu!

Complexity Gaming de VALORANT sahnesine adım attı!

Complexity profesyonel VALORANT kadrosunu duyurdu!

Complexity Gaming, çeşitli oyunlarda profesyonel olarak oynamış oyunculardan oluşan kadrosu ile VALORANT sahnesine giriş yaptı!

Complexity, takımına CS:GO, Overwatch, Apex Legends gibi oyunlarda kendini kanıtlamış ve çok yetenekli oyuncuları transfer etti. Bu oyunculardan bazıları daha önceden VALORANT turnuvalarını da katılmış ve başarılar elde etmiş kişiler.

AGM, eski CS:GO profesyoneli. Orta seviye turnuvalarda başarılar elde etmiş bir oyuncu. Frisco, Ohaaiii ve COM da VALORANT’a farklı oyunlardan geçiş yapan oyuncular. Ayrıca bu oyuncular kapalı betadan beri büyük küçük bir kaç VALORANT turnuvasında mücadele etti.

Xp3 ise takımın en dikkat çeken oyuncusu. Kendisi eski CS:GO profesyonel oyuncusu ve çok tecrübeli. Daha önceden Denial Esports, Winterfox, Elevate gibi takımlarda oynadı. Tecrübeli oyuncuyu en son Dignitas kadın CS:GO takımında koç olarak gördük.

Complexity genel menajeri Sören Vendsahm‘ın takım ile ilgili görüşleri şu şekilde:

“VALORANT çok heyecanlı bir oyun. Rekabetçi ve canlı ekosistemi bizi bu alanda adım atmaya itti ve bu sistemin bir parçası olmayı çok istedik. Bizim yeni VALORANT takımımızda bir çok farklı oyundan gelen oyuncu bulunuyor. Daha önceden farklı turnuvalarda boy göstermiş, yetenekli gençleri takıma dahil ettik. Bu takımın birbiri ile olan kimyası ve potansiyeli çok yüksek. Odaklandığımız şey ise önümüzdeki aylarda  kendimizi sürekli geliştirmek.”

Complexity Gaming kadrosu:

  • Michael “AGM” Abood
  • Cody “Frisco” Day
  • Riley “ohaaiii” Nguyen
  • Corbin “Com” Lee
  • David “Xp3” Garrido

Complexity, Envy ve NiP ardından bu sahneye adım atan en güncel takım oldu. Önümüzdeki zamanlarda çok rekabetçi turnuvalar izleyeceğiz gibi duruyor!